Om oss Velkommen!

En moderne servicebedrift

Elektroverkstedet er en servicebedrift som driver med reparasjoner på elektriske husholdningsapparater og utstyr, slik som vaskemaskiner, oppvaskmaskiner, kjøleskap, fryseskap, komfyrer, mikrobølgeovner etc. Vi reparerer også småapparater som støvsuger og kjøkkenmaskiner. Reservedeler til de fleste merker lagerføres eller leveres på bestilling. Vi utfører garantiservice på alle merker og har mesteparten av reparasjonene for de store kjedene.

Elektroservice ble startet i 1984 av Audun Madsen. I 2001 kom Rune Pettersen med og vi endret navn til Elektroverkstedet AS.

Våre reparatører har nødvendig fagkunnskap og er jevnlige inne på kurs.

Audun Madsen Daglig leder

Telefon: 908 83 483

Epost: audun@arendalelektroverksted.no

Rune Pettersen Tekniker

Telefon: 416 91 751

Epost: rune@arendalelektroverksted.no

Torfinn Gjeruldsen Tekniker

Telefon: 906 63 080

Epost: torfinn@arendalelektroverksted.no

Tom Erik Askland Job Title

Telefon: 930 50 266

Epost: tomerik@arendalelektroverksted.no

Ronny Wroldsen Job Title

Telefon: 922 39 375

Epost: ronny@arendalelektroverksted.no

Magne Fosse Tekniker

Telefon: 452 56 393

Epost: magne@arendalelektroverksted.no

Ståle Bjørheim Tekniker

Telefon: 488 46 180

Epost: stale@arendalelektroverksted.no

Fritz Hansen Tekniker

Telefon: 401 02 097

Epost: fritz@arendalelektroverksted.no